przepiękna przyroda i bajecznie kolorowe wnętrza.
to opowieść o portugalskim domu hrabiny Noemi Marone Cinzano.

 

Cinzano Portugal1

 

Cinzano Portugal2

 

Włoszka, specjalistka od win, właścicielka winnic i markowych trunków, zapragnęła mieć dom w Europie, bliżej rodziny i znajomych. wybór padł na półwysep Tróia, jeden z najpiękniejszych portugalskich pejzaży. nieopodal swój dom ma słynny projektant obuwia Christian Louboutin.
ale pani Cinzano zależało na kameralnej atmosferze, na domu, w którym będzie mogła odpocząć, który w zasadzie będzie tylko dla niej. stąd tylko dwa pokoje gościnne.

 

Cinzano Portugal3

 

Cinzano Portugal4

 

Cinzano Portugal5

 

do urządzenia swojej tajemnej kryjówki (która już taką nie jest, skoro o niej opowiada w „Architectural Digest”), zaprosiła Johna Stefanidisa. to postać bardzo barwna i równie intrygująca co hrabina. Stefanidis to znakomity brytyjski projektant wnętrz o grecko-żydowskich korzeniach. urodzony w Aleksandrii, wychowywany w Kairze, studia odbył w Oxfordzie. z wielkimi sukcesami urządzał wnętrza najznamienitszych domów ludzi o wielkich nazwiskach.

 

Cinzano Portugal6

 

Cinzano Portugal7

 

portugalski dom Noemi zaskakuje stylem, wzorami i nasyconymi barwami: zielenią, kobaltowym niebieskim, malinowym różem. łączy w sobie elegancję, wytworność z bezpretensjonalnością wiejskiego domu przy plaży. chodź, nasyć oczy! 🙂

 

Cinzano Portugal8

 

Cinzano Portugal9

 

Cinzano Portugal10

 

Cinzano Portugal11

 

Cinzano Portugal12

fot. architecturaldigest.com