taki jest ten dom właśnie: jesienny.
ubrany w ciepłe odcienie brązów, przytulny i ciepły.

 

Amy autumn home3

 

Amy autumn home4

 

mieszkanie, mieszczące się w eleganckim budynku w stylu art deco, znajduje się w londyńskiej dzielnicy Hampstead Heath. jego właścicielką jest pewna Amerykanka rodem z Teksasu. do Londynu (via Islandia) zawitała w związku ze stypendium Fulbrighta i tu poczuła, że już wie w jakim kierunku chce iść.

Amy Revier tka zawodowo, zajmuje się tkaninami, a także rzeźbą. jest specjalistką wątku i osnowy.
w jej londyńskim domu jeden z pokoi zajmuje tradycyjne, drewniane krosno tkackie znalezione w Walii.

harmonia barw wnętrz tego mieszkania podpowiada, że mieszka tu artystyczna dusza.
kolory są wysmakowane, starannie dobrane. po początkowej zimnej bieli nie ma ani śladu. zastąpiły ją ciepłe, miękkie tony szarości, przytłumionej zieleni, ciepłej bieli, śliwkowego brązu.

 

Amy autumn home2

 

Amy autumn home1

 

Amy autumn home5

 

mieszkanie umeblowano starymi meblami vintage lub po prostu znalezionymi na pchlich targach, które Amy uwielbia odwiedzać. wybrane książki owinęła w beżowy papier, by ładnie się prezentowały na półce i przypomina, że podobnie robiła Virginia Woolf, wybierając marmurkowy wzór.

 

Amy autumn home6

 

Amy autumn home7

 

Amy autumn home8

 

Amy autumn home9

 

Amy autumn home10

 

w mieszkania rozciąga się widok na miejskie ogrody. zmieniające się pory roku, zieleń drzew, ptaki – to wszystko sprawia, że nawet mieszkając w wielkim mieści można poczuć się dobrze, odpocząć.
co ciekawe, sam dom jest jakby przeniesiony z innego miejsca. to trochę wiejska chata, gdzie zatrzymał się czas i zarazem jest go mnóstwo na spotkanie z przyjaciółmi, gotowanie i inne przyjemności życia.

 

Amy autumn home11

 

Amy autumn home12

 

Amy autumn home14

 

Amy autumn home15

fot. remodelista.com