a przyznać trzeba, że ten wędkarz ma świetny gust.
tak przypadkiem jest stylistką i zna to miejsce od lat. oto przed wami jeden z nowszych projektów znakomitej australijskiej stylistki i projektantki wnętrz Simone Haag.

Phillip Island to popularna destynacja na wakacje. w Anglers Shack (dosłownie: budka wędkarza) Simone wraz z mężem spędziła mnóstwo weekendów i wakacji, aż w końcu postanowiła odkupić domek od rodziców. i urządziła go na nowo, po swojemu. w ten oto sposób letni domek z lat 60. stał się nowoczesnym domem plażowym.

 

anglers shack1

 

anglers shack2

 

anglers shack3

 

anglers shack4

 

anglers shack5

 

anglers shack6

 

anglers shack7

 

zmiany były bardziej kosmetyczne, w zasadzie obyło się bez rewolucji. dużą zmianą było powiększenie powierzchni zewnętrznej – dobudowano drewniany taras, by móc jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

wnętrza urządziła w interesujący, odważny sposób. duże wrażenie robią ciemne panele w części wypoczynkowej. brąz znakomicie komponuje się z granatem. czarno-biała kuchnia w bezpretensjonalnym stylu.
w pozostałej części domu w kolorze piaszczystej plaży jako powracający motyw przewija się pomarańczowy. biel sypialni uzupełniają oliwkowa pościel i etniczne detale. jest naturalnie, świeżo, wakacyjnie.

 

anglers shack8

 

anglers shack9

 

anglers shack10

 

anglers shack11

 

anglers shack12

 

anglers shack13

 

anglers shack14

 

a jeśli ciekawi cię jak wygląda całoroczny dom tej rodziny w Melbourne, koniecznie zajrzyj tutaj.

 

anglers shack15

fot. via: estliving.com, simone-haag-92tm.squarespace.com