wyobraź sobie.
tak zatytułowany był mój ostatni post na starej stronie bloga, na bloxie.

od miesiąca wyobrażałam sobie jak to będzie kiedy nadejdzie ten moment.
ZMIANA. nowe.

 

nowmirror

 

tak naprawdę to zastanawiałam się nad tym już dużo wcześniej, ale czasem w życiu jest tak, że trzeba poczekać, nawet kilka lat. zmiana musiała wyjść od wewnątrz, ode mnie. nie mogła przyjść z zewnątrz, to było za mało, nie wystarczyło.
teraz jest ten właściwy moment.

zmiana jest dobra.

to zdanie, którym podzieliłam się z wami na facebookowym profilu I like design jakiś czas temu i powtarzam sobie co jakiś czas. powtarzam, żeby je oswoić, żeby się nie bać. prawda jest bowiem taka, że boimy się zmian i to jest ludzkie, normalne. ale, że zacytuję inne znalezione zdanie: bój się i zrób to i tak! od samego lękania się nic się nie zmieni. trzeba działać. to wszystko też wiedziałam, jednak trochę mi zajęło by przejść od zrozumienia, akceptacji nowej sytuacji do działania.

sayyes

dziś zatem, z wielką radością, ale i z obawami jak przyjmiecie tę zmianę, witam się z wami w moim nowym miejscu. rozejrzyjcie się, rozgośćcie się. trochę się pozmieniało, mam nadzieję, że na lepsze. będziemy oswajać tę nową odsłonę razem przez jakiś czas, muszę się jeszcze paru nowych rzeczy nauczyć.

i wiecie co, jakkolwiek to zabrzmi, powiem: jestem z siebie dumna, zrobiłam to!
i oby to był początek czegoś zupełnie nowego. tego sobie i wam życzę.
zatem zabieram się za pisanie, czeka naprawdę sporo tematów.

dziękuję, że mnie czytacie, dzięki, że zaglądacie na I LIKE DESIGN.
inne odsłony ILD, mniej lub bardziej osobiste, znajdziecie też na instagramie czy na pinterest. ILD jest też od dawna na facebooku. zapraszam!

a w tym miejscu chciałabym jeszcze podziękować wszystkim tym, którzy byli ze mną w ostatnich tygodniach.
dzięki za pomoc, cierpliwość, spokój i odpowiedzi na moje pytania.
DZIĘKUJĘ!

fot. via: pinterest.com