już niebawem spotkamy się na Wzorach w Warszawie!
I like design patronuje wydarzeniu i serdecznie zaprasza!
zarezerwujcie sobie termin już dziś.

 

To pierwsza edycja warszawskich targów Designu, których celem jest propagowanie i promowanie sztuki użytkowej, przedstawienie jej autorów oraz możliwość jej prezentacji i sprzedaży. Do udziału w tarach zaproszono ponad 60 wystawców którzy będą prezentowali swoje wzory w ogrodzie i nowoczesnych przestrzeniach CPK. Przestrzeń wystawiennicza podzielona została na strefy zapewniające odwiedzającym bezpośredni kontakt z produktem i jego autorem, komfort zakupów i możliwość relaksu dla całej rodziny.

Targi będą trwały od 12.00 do 22.00 w ogrodzie i wnętrzach Centrum Promocji Kultury Praga Południe, gdzie przez cały dzień prezentowane będą najciekawsze prace młodych polskich projektantów.

Wystawcy zareprezentują bardzo szerokie spektrum wzornictwa. Do udziału zaproszono projektantów o świeżym, nowatorskim spojrzeniu na sztukę użytkową, aby ukazać jak bardzo jest ona różnorodna i niejednolita.

Wzory zadbają  też o podniebienia gości – zapraszono do współpracy Le Targ, który dostarczy tradycyjne slowfoodowe smakołyki, od wybranych lokalnych producentów. Kuchenni maniacy znajdą wśród wystawców również designerskie wyposażenie kuchni.

Dzieci będą mogły swobodnie hasać w wydzielonej dla nich bezpiecznej strefie zabawy, w której przeprowadzimy również zajęcia warszatowe rozwijające kreatywność. Wśród wystawców pojawi się wielu specjalistów od dziecięcego designu, dedykowanego najmłodszym. 

Przedstawiony zostanie również „Etno – projekt”, wystawa wieńcząca warszaty designu  białoruskich i polskich młodych projektantow. efekty ich inspirującej  pracy pokazane zostaną na planszach w ogrodzie.

DJ Bumi Phillips, przez cały dzień umili nam zakupy swoją wysmakowaną muzyczną selekcją. 

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie Wzorów.