
trzeba odpocząć. nawet święta bywają męczące. jest za dużo. wszystkiego za dużo. za dużo jedzenia, załatwiania spraw różnych: ważnych, mniej ważnych i całkiem nieważnych. za dużo marnowania czasu (ech, te internety, social media – też tkwię w tej pułapce). za dużo gadania o niczym, za dużo spotkań z których niewiele wynika, za dużo telefonów o[…]




