meble do przedpokoju.
czy ktoś w ogóle pomyślałby, że do tej części mieszkania można/trzeba zaprojektować meble? z pewnością odpowiedź jest twierdząca, bo przecież w przedpokojach czy korytarzach mamy jakieś wieszaki, szafki, czasem małe stoliki czy ławy. jeśli jednak zależałoby nam na tym by przedpokój miał naprawdę fajne meble albo też jeśli lubimy proste rozwiązania (i to nie tylko w tej części mieszkania) to proponuję się przyjrzeć propozycji pewnej młodej duńskiej projektantki.

 

 

Georg to kolekcja mebli projektu Christiny Liljenberg Halstrom dla Trip Trap by Skagerak. w skład kolekcji wchodzą: stołek, ława, stolik-konsola, wieszaki oraz lustro. co stanowi o wyjątkowości tych projektów? przede wszystkim ich prostota i funkcjonalność. a także wielka dbałość o detal, staranność wykonania.

 

 

 

 

 

 

w trakcie targów Christina Liljenberg Halstrom opowiadała o tym jak pracowała nad kolekcją mebli, jak wyglądały jej poszukiwania, inspiracje, pomysły.

 

fot. piece_of_glass / Agata Ziółkiewicz

trzeba powiedzieć, że Georg był absolutnym przebojem i zarazem wielkim sukcesem projektantki i firmy podczas targów Design Trade. mówili o tym niemal wszyscy, pisał o tym każdy bloger, mnóstwo ludzi zatrzymywało się przy tym stanowisku, pytało o meble i szczegóły. myślę, że to też ogromna zasługa aranżacji niewielkiej przestrzeni, która dała doskonałe wyobrażenie o tym jak te meble mogą funkcjonować.

 

 

 

fot. skagerak.dk

I like design na facebooku – zapraszam.