jeszcze chwilę, jeszcze trochę, a odejdziemy od tych szarości.
ale jeszcze nie dziś. a to dlatego, że ten dom jest tak pociągający, że nie można go nie pokazać. tym bardziej, że za stylizację odpowiadała Pella Hedeby i mnóstwo w nim duńskich klasyków.

apartament mieści się w Sztokholmie.
z 16 piętra rozciąga się widok na całe miasto.

 

stockholm apt1

 

stockholm apt2

 

stockholm apt3

 

stockholm apt4

 

w apartamencie na wysokościach skóra, kamień i drewno. to materiały, które nadają ton wnętrzom, zapewniając jednocześnie przyjazną, przytulną, domową atmosferę. paleta barw jest tu ograniczona do bieli, beżu, szarości i czerni. „Duńczyków” tu sporo: Montana (systemy przechowywania), Louis Poulsen (lampy), Kahler (ceramika), Georg Jensen, Kay Bojesen (nakrycia stołowe, naczynia).

 

stockholm apt5

 

stockholm apt6

 

stockholm apt7

 

wnętrza zdobią czarno-białe fotografie i ceramika.
a kręte schody prowadzą na taras na dachu.

 

stockholm apt8

 

stockholm apt9

 

stockholm apt10

 

stockholm apt11

fot. Ragmar Ómarsson dla elledecoration.se, stilinspiration.elledecoration.se

to modelowe wnętrze jest do wynajęcia/kupienia i stanowi zarazem reklamę szwedzkiego dewelopera.
Szwedzi doskonale wiedzą jak zachęcić klienta to kupna, a co więcej, jak zrobić sobie dobrą reklamę. należy: wynająć świetną stylistkę, która zna trendy i ma znakomity zmysł estetyczny oraz dobrego fotografa wnętrz, a następnie zadbać o to, by przygotowany materiał został opublikowany w Elle Decoration. stylistka prowadzi bloga i z całą pewnością również nie omieszka pochwalić się swoją realizacją. a fani pięknych wnętrz będą zachwycać się i marzyć. przepis na sukces gotowy! 😉