
ogromna przestrzeń. zimno, niczym zimą w Norwegii. ale jesteśmy w Kopenhadze, niedaleko Statens Museum For Kunst (Galeria Narodowa), w dzielnicy ambasad. to wiele tłumaczy. oto luksusowa rezydencja w bieli. mieszkanie dla perfekcjonistów. popatrzeć można, ale mieszkać chyba nie. za zimno. (no chyba, że zrobilibyśmy tu małe przemeblowanie). fot. interiormagasinet.hegnar.no_Birgitta Wolfgang Drejer moja wizyta[…]




