
„jak dobrze wstać skoro świt…” taaak, to co pięknie wygląda w piosence, niekoniecznie jest mnie w stanie przekonać. wczesne wstawanie to zdecydowanie rzecz nie dla mnie, zwykle wcale nie jest dobrze. choć jak trzeba to trzeba, wiadomo. ale zdarzyło mi się raz czy dwa obejrzeć wstający dzień nie z konieczności, a dla… przyjemności. niepowtarzalne przeżycie. i[…]




