
dziś będzie opowieść o szwedzkiej wsi i o tym, jak by to było miło mieć taki mały czerwony domek. jak wspaniale było by mieć ogromny zielony trawnik, na który stawiałoby się stół, krzesła, ławy, nakrywało lnianym obrusem, podawało ciasto/bezę z truskawkami i lemoniadę. i jak cudownie spędzałoby się czas z przyjaciółmi albo rodziną. można by[…]




