współczesny Nomada i współczesny Osadnik. to dwa trendy, obecne we współczesnej kulturze i życiu społecznym. jedni są wciąż w podróży, przemieszczają się z miasta do miasta, drudzy wolą osiadły tryb życia, moszczą sobie gniazdo w jednym miejscu, które wybrali dla siebie. niezależnie od tego czy jesteś Nomadą czy Osadnikiem potrzebujesz swojej przestrzeni i na swój sposób ją organizujesz. w urządzaniu wnętrz pomocne są firmy z wyposażeniem wnętrz. jesienią 2013 pojawi się w Polsce nowa marka – H&M Home. 

Elle oraz H&M Home zapraszają do udziału w konkursie WSPÓŁCZESNY NOMADA / WSPÓŁCZESNY OSADNIK.

zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie instalacji przestrzennej dla ekspozycji H&M HOME, zainspirowanej dwoma wymienionymi trendami społecznymi. w projekcie należy w miarę możliwości wykorzystać jesienno-zimową kolekcję H&M Home z takimi elementami jak kolor, struktura lub charakter tkanin.

do udziału w konkursie zapraszamy projektantów, architektów wnętrz, architektów, studentów architektury, studentów szkół artystycznych/plastycznych, studentów szkół projektowych i wszelkich pasjonatów wzornictwa i architektury.

nagrodą w konkursie jest realizacja projektu oraz 10.000 zł.

zwycięski projekt wybierze jury w składzie: Studio Rygalik, Agnieszka Jacobson-Cielecka, Ewa Trzcionka, Katarzyna Rzehak, Edgar Bąk, Małgorzata Szczepańska. konkursowi patronuje Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

czas trwania konkursu: 1 sierpnia – 27 września 2013  

 

szczegółowy regulamin konkursu i wszelkie informacje znajdziecie na stronie konkursu Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik.