The Loft Amsterdam – mówiąc dokładnie.
nie będzie to bowiem opowieść o czyimś mieszkaniu, ale o pewnym interesującym miejscu, gdzie każdy może zajrzeć.  to sklep, showroom, który stworzyli kreatywni ludzie z The Playing Circle.

 

 

mamy fotel, chcemy kupić lampę, a do tego dobrać dekoracje: obrazy, grafiki, ceramikę, drobiazgi. czasem, ok – często, pojawia się pytanie: czy to jedno z drugim będzie pasowało? jak będzie to wyglądać razem? nie zawsze starcza nam wyobraźni, a czasem fajnie jest podpatrzeć jak inni łączą przedmioty ze sobą. dlatego zaglądamy na blogi, wertujemy strony magazynów, słowem: podpatrujemy jak kto mieszka. i dlatego też chętnie zajrzymy do Amsterdamu.
tam właśnie, niedaleko kanału Prinsengracht mieści się nowy, interesujący adres. latem zadebiutował, z sukcesem, jako pop-up store, powrócił w okresie świątecznym, a przez cały rok sprzedaje w sklepie internetowym.

duża, przestronna, nowoczesna przestrzeń mieści w sobie mnóstwo przeróżnych przedmiotów. i każdą z nich można kupić, począwszy od mebli aż po kubeczek.
czym się wyróżniają? ważne są naturalne materiały: drewno, wełna, ceramika. dlaczego warto zajrzeć akurat tam? przestrzeń zaaranżowano w taki sposób, że mamy wrażenie, że weszliśmy w odwiedziny do czyjegoś mieszkania. i to bardzo niebanalnego mieszkania. z wieloma intrygującymi, pięknymi rzeczami.
sami zajrzyjcie.

 

 

 

 

 

 

fot. entertheloft.com | Aico Lind

I like design na facebooku – zapraszam.