
pytanie zasadne, nie tylko od poniedziałku.(tak, wiem, wielu zainteresowałaby zgoła inna kwestia: jak pracować mniej a zarabiać więcej. tu nie czuję się kompetentna). każdy z nas ma swoje sposoby na to, jak lepiej pracować.z pewnością dobrze jest ograniczyć zaglądanie na facebooka w trakcie pracy, choć stronę mojego bloga – polecam! choćby dlatego, że tam więcej[…]




