tytuł notki nieco prowokujący, ale to specjalnie.
bo co kobieta lubi najbardziej? jak to co? zakupy!

jeśli więc ktoś proponuje mi przejście się po sklepach z wyposażeniem wnętrz to nie trzeba mnie długo namawiać. nawet jeśli sama nie mam potrzeby kupowania nowych rzeczy (choć i tak zawsze znajdzie się coś co mi się spodoba), to z przyjemnością towarzyszę i podpowiadam. zaproszono mnie na zakupy, a teraz ja będę co jakiś czas zapraszać was do poszukiwania i znajdowania różnych ładnych rzeczy. mój gust trochę już znacie, ale jeśli macie jakieś życzenia specjalne to proszę o maile.

dziś zaprasza na zakupy westwing.pl oto co dla was wybrałam.

zestaw 1
wygodna szarość
miękkie siedziska, przytulne poduchy, piękna misa ze srebrzystym wnętrzem

 

 

 

zestaw 2
prosto z nieba
błękitne naczynia i para kosmitów w roli lampek – holenderski Present Time

 

fot. westwing.pl, wybór i zestawienia moje

to propozycje z aktualnych kampanii, ale w Westwing Home&Living czeka na was wiele innych pięknych przedmiotów w bardzo różnym stylu, z różnych krajów. ja będę prezentować te, które mi się najbardziej podobają. w sklepie tym, znanym na całym świecie, znaleźć można produkty zarówno znanych projektantów, jak i tych którzy będą sławni już za chwilę. zakupy prezentowane są poprzez kampanie, które trwają przez jakiś czas, dlatego jeśli coś wam się spodoba to nie czekajcie długo z decyzją.
wyboru pomogą dokonać stylistki i projektantki wnętrz. a i ja podpowiem na blogu co nie co.
a mnóstwo inspiracji dla wystroju wnętrz można poszukać także w Magazynie, który publikuje na swojej stronie Westwing Home&Living.
warto zalogować się na stronie. i pozostaje mi tylko życzyć wam udanych zakupów. mam nadzieję, że i moje podpowiedzi będą wam się podobały.

 

 

notka reklamowa